O nás

Kde je radost tam je smích a tak se žije v naší mateřské školce Praha

 

Tento citát správně vyjadřuje, jak důležitou roli v životě člověka hraje správná předškolní výchova a výuka. My jsme si toho dobře vědomi. Za dobu více jak 26 let, během níž je naše školka provozována, jsme vybudovali skvěle fungující, zábavné a zkušenými pedagogy a lektory řízené prostředí soukromé mateřské školky. Naše školka vznikla vůbec jako 

první Soukromá mateřská školka v České Republice. 

 

Po celý rok v mateřské škole rozvíjíme rozumové schopnosti a také jazykové dovednosti - seznamování s anglickým jazykem s naší lektorkou Karolínou a s rodilým mluvčím, prohlubujeme důležité estetické cítění dětí a snažíme se o zlepšení zdravotní ho stavu a pohybových  dovedností.

Děti ve školce cvičí na nářadí v naší tělocvičně,  hrají na sopránovou flétnu a  učí se tím správně dýchat, plavou a saunují se, osvojují si začátky taneční výchovy, hrají tenis, učí se jízdě na lyžích, kolech, pracují s keramickou hlínou, cvičí jógu, předškoláci pracují v kroužku Zdravověda a učí se jak se chovat ke svému tělu, mít se rád a zdravě žít. Starší děti jezdí na koních v Měšicích, posilují celý svalový aparát a získávají první dovednosti kolem práce se zvířaty. Do školky dochází také pes, který je dokáže respektovat , poslouchat a ukázat, jakým může být dobrým kamarádem, když nám zrovna není nejlépe.

 

Po celý den je v MŠ přítomen logopedický, zdravotnický a pedagogický personál.

Dále je možné přejít například na stránku Aktivity ve školce


Více zde: https://www.profamily.cz/o-nas/

 

 

Partnerské weby školek a jeslí v Praze:

Ubytování pro děti - školy v přírodě, rodiny s dětmi to je www.top.profamily.cz

www.jesle.eu

 

www.proskolka.cz

www.profamily.cz

 

www.skolka-praha.cz

 

www.playgroundenglish.cz

www.stroke.cz

www.tocita.cz