Pro rodiče a děti ve školce

V této části naší webové prezentace bychom rádi uvedli všechny praktické informace, které se budou hodit rodičům i dětem před i po nástupu do naší mateřské školky. Naleznete zde například velice nápomocný seznam věcí, které by každé dítě mělo mít ve školce při ruce. Pro zvědavce zde rovněž uvádíme přibližnou každodenní náplň výuky. Snadněji si tak představíte, co v kterou chvíli Vaše dítko provádí. Prosíme Vás, abyste této části věnovali náležitou pozornost. Pakliže tak učiníte, můžete si být jisti, že nástup do naší mateřské školky proběhne bez komplikací a Vaše dítě se tu po celý čas bude cítit skvěle.

 

 Co děti potřebují  ve školce

Připravujete své dítě na první den ve školce? V tom případě si prosím přečtěte informace o tom, jakými věcmi je vhodné budoucího předškoláka vybavit. Nic už pak nebude stát v cestě tomu, aby si Vaše dítě pobyt u nás náramně užilo.

 

 Organizace dne  ve školce

Snažíme se vytvářet podmínky pro svobodný rozvoj každého jednotlivce, respektujeme jeho individualitu, podporujeme tvůrčí iniciativu. Zajímá-li  vás,  co Váš syn či dcera budou ve školce celé dny provádět, pročtěte si harmonogram, podle kterého vedeme v naší mateřské škole každodenní výuku.

 

Výběr školky nejen v Praze

Při výběru školky hrají velkou roli požadavky rodičů, jejich finanční možnosti a také nabídka předškolních zařízení, školek u nás. O školku pro své dítě by se však rodiče měli zajímat již brzy po narození dítěte. Pokud se rodiče budou informovat o předškolním zařízení od brzského věku dítěte. Ve věku dítěte, kdy budou rodiče řešit otázku Jak do školky, budou již pro školku rozhodnuti.

Pokud se rodiče zabývají otázkou: 

„Jak do školky?“

na poslední chvíli je velmi složité najít vhodnou školku.

Velmi důležité je školku navštívit a ověřit si zázemí a prostředí školky, její vybavení, personál a zda je zapsána v rejstříku škol MŠMT !

Samozřejmě navštívit školky dvě či tři, aby měl rodič objektivní srovnání.

 

Soukromá mateřská školka v Praze